Święto Dyni - NSPWD

Przejdź do treści

Święto Dyni

Archiwum > Wydarzenia 2016/2017
 
Święto Dyni    
 
Już po raz piąty w naszej szkole, czyli Niepublicznej Szkole Podstawowej w Wielkim Dworze odbyło się Święto Dyni.  Co roku uczniowie z niecierpliwością czekają na nocleg w szkole. W piątek z  28 na 29 października  odbyła się całonocna zabawa dyskotekowa  dla uczniów  klas IV –VI.  W zabawie wzięło udział 26 uczniów z klas IV-VI.  Zaś inaczej niż w poprzednich latach wyglądał nocleg. Uczniowie spali w klasach z podziałem na chłopców i dziewczynki. I niestety niezbyt im się to podobało. Pewnie lepiej by im się spało bez obecności nadzorców czyli pani Ewy oraz pana Przemka oraz pań: Agnieszki Banasiak i Anety Rybak.
 
 Na holu na parapetach rozstawione były lampiony dyniowe. Klimat tworzyły jeszcze porozstawiane wszędzie świeczki. Lampiony przygotowane przez uczniów nadały niepowtarzalny klimat całej imprezie. Niektórzy przygotowali nawet po dwa lampiony. Dzieci brały udział w wielu konkursach z nagrodami  m.in. w tańcu:  z krzesełkami,  na gazecie, z balonem. Samorząd Szkolny zorganizował także szkolną wersję  telewizyjnego programu „Mam Talent”. Wystąpiły trzy pary: Wiktoria z Nikolą, Bartek z Pawłem, Szymon z Damianem oraz solo wystąpił Czarek, który zebrał najwięcej oklasków. Trudno było wybrać zwycięzców - ponieważ poziom wystąpień był naprawdę wysoki - i to zadanie miały mamy z Rady Rodziców, które stanowiły jury.
 
W trakcie imprezy dzieci miały zapewnione aż dwa posiłki  i trzy pyszne ciasta przygotowane przez Radę Rodziców, którą w tym roku reprezentowały panie: Aneta Wieliczko, Aneta Rybak i Agnieszka Banasiak. Mamy przygotowały pyszne spaghetti, podsmażane kopytka, które zjedliśmy w trakcie kolacji około godziny dwudziestej. A tuż przed seansem filmowym uczniowie wzmocnili się jeszcze sandwiczami. Nie do przejedzenia. Dziękujemy im za to serdecznie, a także za nagrody do konkursów.
WIELKI DWÓR 9/1 14-330 MAŁDYTY
NIEPUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA Z ODDZ. PRZEDSZKOLNYM
TEL/FAX: 897581007
Wróć do spisu treści