Święto Dyni - NSPWD

Przejdź do treści

Święto Dyni

Archiwum > Wydarzenia 2018/2019
Święto Dyni – relacja Aleksandry Kościńskiej – Samorząd Uczniowski

„Święto Dyni”
Już po raz szósty w naszej szkole (Niepublicznej Szkole Podstawowej w Wielkim Dworze) odbyło się ,, Święto Dyni". Jest to z pewnością najbardziej wyczekiwane święto w całym roku szkolnym.
W nocy z 26 na 27 października odbyła się całonocna impreza wraz z noclegiem. Uczniowie spali na górnym holu naszej szkoły, nadzór nad nimi miała Pani Katarzyna. Tylko klasa 7 spała w klasie wraz z Panią Marzenką. Opiekunkami całej imprezy ze strony nauczycieli była pani Małgorzata i Ewa. W całym wydarzeniu brało udział 30 uczniów z klas 5-8.
Całe miejsce spotkania było oświetlone lampionami dyniowymi zrobionymi przez uczniów naszej szkoły. Jako przerwy od tańca można uznać konkursy z nagrodami. Uczniowie bardzo chętnie brali w nich udział. Aby mieć dużo energii do dalszego szaleństwa uczniowie posilili się kolacją zrobioną przez ,,Panie kucharki". O godzinie 24.00 został włączony horror pt. ,, Zakonnica". W trakcie można było przygotować zupki na dalszy seans. Po takim dreszczowcu nikomu nie chciało się spać. Zadowolonych uczniów od godziny 6 do 7 odbierali rodzice. Z pewnością wszyscy już czekają na następną tego typu imprezę z nocowaniem.

WIELKI DWÓR 9/1 14-330 MAŁDYTY
NIEPUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA Z ODDZ. PRZEDSZKOLNYM
TEL/FAX: 897581007
Wróć do spisu treści